O nas

Nasza plantacja znajduje się w województwie zachodniopomorskim. Tu, od ponad 11 lat, na terenie ca. 500 hektarów uprawiamy drzewka jodły kaukaskiej (Abies Nordmanniana).

Nasiona naszych choinek pochodzą Kaukazu, ojczyzny silnych, zdrowych i odpornych na mróz drzew jodły kaukaskiej. Po starannej selekcji z tych nasion, w szkółkach leśnych w Danii, wyrastają młode drzewka, które po 3 latach przechodzą pierwszą selekcję i jako sadzonki trafiają na naszą plantację.

W województwie zachodniopomorskim, na terenie gdzie znajduje się plantacja Agro Las 1 panuje mikroklimat zbliżony do duńskiego, dzięki czemu choinki dalej rosną w idealnych dla nich warunkach.

O nasze choinki troszczą się nie tylko specjaliści pracujący na plantacji, lecz także niezależni eksperci, którzy co roku poddają plantację certyfikacji.

Co roku, w okresie przedświątecznym prowadzimy sprzedaż hurtową zdrowych, ciemnozielonych i gęstych drzewek, które pochodzą z naszej plantacji. W ofercie znajdziecie Państwo drzewka różnych klas (1, 2-ekstra, 2-standard oraz 3). Choinki w rozmiarach od 1m do 4m cięte, w doniczkach od 0,5m do 1,5m.

Zachęcamy do kontaktu!

Tel. +48 605 058 340

Tel. +48 793 971 108

Galeria